های-فیکس-آلمان-چیست

های-فیکس-آلمان-چیست

ترمیم مو های فیکس

های فیکس آلمان یک برند معتبر با سابقه 50 ساله می باشد. های فیکس دارای سه کارخانه در کره جنوبی و اوکراین و آلمان می باشد که با توجه به سفارش افراد در کشورهای مختلف ،ساختار موی انسان متناسب با آن کشور تهیه می شود. در گوگل با سرچ کلمه high fix geramny یا hoch fix Deutschland در اولین لینک سایت رسمی های فیکس hair-clinic.org  را می بینید. با ورود به صفحه handler  می توانید تمام نمایندگی های های فیکس را در تمام دنیا مشاهده کنید. نمایندگی های فیکس در اروپا افریقا آسیا ترکیه در بخش خاورمیانه و آمریکای شمالی و جنوبی هستند. اما تنها نمایندگی رسمی های فیکس در ایران موسسه گلهای تهران است که توانسته با 20 سال فعالیت در زمینه ترمیم مو در سال 1393 این نمایندگی را کسب و در سال 1395 فعالیت خود را شروع کرده و توانسته از کارخانه های فیکس محصولات ترمیم موی را وارد ایران کند.

بهترین روش ترمیم مو

با توجه به شرایط آب و هوایی ایران و جنس موها در ایران ، بهترین مو سازگار با این شرایط اقلیمی ، موهای وارد شده از کره جنوبی است. لازم به ذکر است که بهترین کیفیت مو بین این سه کارخانه را کارخانه کره جنوبی داراست. لوازم ترمیم مو مانند کراتینه ها و ریمورها از شرکت های فیکس در کشور آلمان وارد می شود و برخی از موهای سفارشی که جنس موی اروپایی است از کشور آلمان وارد می شود. موهای ترمیم مو از دو کارخانه کره جنوبی و آلمان وارد می شود و در موسسه گلهای تهران هر دو جنس مو موجود است و ما با توجه به نیاز مشتری جنس موی دلخواه و متناسب فرد را فراهم می کنیم.

ترمیم مو (های فیکس آلمان)

های فیکس آلمان یک روشی است که فردی دچار طاسی کچلی و یا کم پشتی است بدون عمل جراحی و سوراخ شدن سر ، موهای پرپشت و زیبا را به دست می آورد. روش ترمیم مو های فیکس آلمان را نیز بخوانید. های فیکس آلمان مویی است طبیعی که روی یک لایه نانو از قبل کاشت شده است. لایه نانو مشبک است که ورود آب و هوا را به کف سر فرد ممکن می کند. این محصول با توجه به شرایط نگهداری خود فرد می تواند 2 تا 5 سال عمر کند. کیفیت و طبیعی بودن موی ساخته شده در های فیکس آلمان مثال زدنی است. ریزش مو و حساسیت به هیچ عنوان در این موها دیده نشده است. موهای به کار گرفته شده در این روش ترمیم مو (های فیکس آلمان) کاملا استریل شده و بدون موخوره و هستند. تمام موارد بهداشتی در کارخانه های فیکس رعایت می شود . موهای های فیکس بهترین جنس و ضخامت را دارند. های فیکس آلمان یک برند معتبر در ترمیم مو است که خوشبختانه موسسه گلهای تهران نمایندگی های فیکس را دارد.