گالری تصاویر

خیلی از شماها فکر می کنید که ترمیم مو هر ماه نیاز به ترمیم و فیکس کردن دارد و همچنین هر بار باید به موسسه مراجعه کنید اما در واقع چنین نیست. شما در روش ترمیم مو به سیستم های فیکس آلمان به هیچ عنوان مراجعه بعدی نیاز نیست و فقط و فقط تنها یکبار نیاز به مراجعه است و آن هم برای سری اول و در زمان مراجعه اولین بار برای نصب ترمیم مو خواهد بود . یعنی شما بعد از رزور کردن وقت و در روز انجام ترمیم مو ، کل زمان نصب و اجرا در روش ترمیم مو به سیستم های فیکس فقط 4 ساعت انجام می شود و دیگه به هیچ عنوان مراجعه بعدی به موسسه ندارید .

در این 4 ساعت ابتدا نمونه برداری ، نصب و آموزش نصب به شما داده می شود و اطمینان خاطر داشته باشید که انقدر به شما آموزش داده می شود که به هیچ عنوان نگرانی بابت عدم نصب نداشته باشید . بارها و بارها برای شما نصب میشود و جدا میشود و در نهایت هم خودتون چندین بار این کارو انجام میدید تا یاد بگیرید. از اون به بعد فقط هر بیست روز به بیست روز در خانه و با آموزش هایی که دادیم کراتینه های گیاهی رو تعویض می کنید این کار در خانه و به راحتی انجام پذیره و توسط خودتان .

اما هر موقع نیاز به مشاوره داشتید و سوالی داشتید میتوانید به موسسه مراجعه کنید و به صورت رایگان برای شما فیکس می شود و تعویض چسب ها و نکته مهمتر برای شهرستانی های عزیز تلفنی و به صورت ارسال فیلم و یا ویدئو کنفرانس توضیح داده می شود تا اخر فراموش کرده باشید نصب ترمیم مو رو مجدد یادوآوری شود .

تنها نماینده رسمی شرکت های فیکس آلمان 

با کیفیت بسیار بالا موی کاملا طبیعی و چسب های گیاهی که کراتینه های مرغوبی هستند خواهد بود . این کار کاملا ضمانت دار هست و میتوانید تمامی نمونه کارهای مارو در صفحه گالری تصاویر به صورت عکس مشاهده کنید.